96 na 100 mężczyzn poleca Zytax. Jakie składniki kryją się za jego skutecznością?

Podczas opracowywania formuły suplementu diety Zytax naukowcy nie mogli wyjść ze zdziwienia po zapoznaniu się z pierwszymi efektami badań klinicznych. Również mężczyźni wysoko ocenili działanie preparatu, w porównaniu do innych dostępnych na rynku środków z tej samej kategorii.

Dodatkowe zdziwienie wywołał fakt, że główne składniki suplementu są znane od wielu lat. Niestety wcześniej nikt nie połączył ich razem w jednej formule, dodając szereg składników naturalnych wspomagających ich działanie. Dzięki temu dzisiaj Zytax wspomaga w walce z tym palącym problemem tysiące mężczyzn, co bezpośrednio przekłada się na poprawę życia erotycznego.

powiekszanie penisa zytaxA to wszystko dzięki unikalnemu na skalę światową składnikowi, jaki jest ErectX blend TM, który powstał z połączenia Ginsend i Tribulus terrestris oraz L-Arginine HCI, znajdującego się w opatentowanej i unikalnej formule Zytax.

Żeń-szeń

O rewelacyjnych właściwościach korzenia żeń-szenia nie trzeba dzisiaj nikogo przekonywać. Jego pozytywny wpływ na męską erekcję jest znany od tysięcy lat, a aktualna medycyna tylko to potwierdziła w wielu badaniach i testach, mi.n.: w testach medycznych w Seulu, w Yonsei University College of Medicine.

Żeń-szeń pomaga w rozkurczaniu naczyń krwionośnych w organizmie oraz zwiększa napływ krwi do członka, tym samym bezpośrednio zwiększając siłę erekcji. Innymi słowy ułatwia osiągnięcie erekcji. A to wszystko dzięki zawartym w nim ginsenozydom wpływającym na zwiększenie uwalniania tlenku azotu w organizmie ludzkim, co bezpośrednie pomaga w rozkurczaniu naczyń krwionośnych.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris zwyczajowo nazywany buzdygankiem naziemnym, jest znany od dawna, zarówno w medycynie chińskiej jak i indyjskiej Ayurvedzie, gdzie był używany jako środek wzmacniający organizm. Ponadto już wówczas ceniono go jako silny afrodyzjak.

Roślina to wpływa na podniesienie tak ważnego dla mężczyzn testosteronu, oraz co ciekawe – zwiększa liczbę plemników, oraz ich żywotność. Co bezpośrednio przekłada się na podniesienie popędu seksualnego, oraz podniesienie jakości życia erotycznego.

ErectX blend TM

Aminokwas powstały dzięki połączeniu L-Arginine HCI wraz z ginsend oraz tribulus terresrris pozytywnie wpływa na zdolności seksualne panów. Korzystnie wpływa na erekcję dzięki zwiększeniu krążenia krwi w ciałach jamistych penisa. Bezpośrednim efektem jest powiększenie i pogrubienie penisa, oraz przede wszystkim dłuższy i intensywniejszy wzwód.