XtraSize – wasze pytania i odpowiedzi

W związku z ogromną ilością pytań dotyczących stosowania suplementu diety XtraSize, mającego na celu powiększenie prącia oraz rezultatów jego działania postanowiliśmy umieścić najczęściej powtarzające się, wraz z odpowiedziami. Dla wygody korzystania z informacji podzieliliśmy je na grupy tematyczne.

 

Przyjmowanie suplementu

?XtraSize – co to jest?

XtraSize to w 100% naturalny suplement diety, który ma za zadanie pogrubienie i powiększenie fallusa oraz poprawę Twojej sprawności seksualnej, czyli długie i mocne erekcje.

?Jak działa suplement diety XtraSize?

XtraSize jest oparty o recepturę opracowaną przez Amerykańskich naukowców, lekarzy i dietetyków. Unikalna formuła ma za zadanie poprawić chłonność i sprawność ciał jamistych członka, co w efekcie przekłada się na zwiększenie rozmiaru penisa oraz siłę erekcji.

?Jak mam stosować XtraSize?

Według zaleceń powinieneś przyjmować jedną tabletkę dziennie po posiłku popijając ją wodą przez minimum 90 dni. Jeżeli jednak chcesz poprawić swoją sprawność seksualną podczas zbliżenia możesz wziąć drugą tabletkę na około pół godziny przed stosunkiem.

?Czy muszę rezygnować z alkoholu gdy zażywam XtraSize?

W trakcie kuracji nie musisz rezygnować z spożywania alkoholu, nie musisz również zmieniać swojego stylu życia. Suplement diety nie wchodzi w interakcje z alkoholem.

?Przez jaki okres powinienem stosować XtraSize aby otrzymać najlepsze rezultaty?

Najlepszy rezultat przynosi kuracja przeprowadzona przy wykorzystaniu 3-4 opakowań suplementu diety XtraSize.

Rezultaty kuracji XtraSize

?Jakie osiągnę efekty dzięki stosowaniu XtraSize?

Dzięki stosowaniu suplementu diety dla mężczyzn XtraSize przede wszystkim Twój penis wydłuży się a jego obwód wzrośnie. Dodatkowym przyjemnym efektem zażywania suplementu diety jest znaczna poprawa sprawności seksualnej: dłuższe i twardsze erekcje. Te choć niewidoczne dla otoczenia zmiany zaowocują poprawą Twojej samooceny oraz wzrostem pewności siebie.

?Jak długo mój członek będzie powiększony po stosowaniu XtraSize?

Rezultaty które otrzymasz po zakończeniu pierwszej kuracji suplementem diety XtraSize są trwałe i nie znikną po zakończeniu kuracji. Jeżeli jednak chcesz wzmocnić otrzymany efekt zalecane jest powtórzenie cyklu.

Dostawa i płatność

?Mieszkam za granicą ale jestem zainteresowany zakupem suplementu, czy mogę zamówić go na waszej stronie?

Naturalnie, możesz zamówić XtraSize u nas niezależnie od tego w jakim kraju obecnie mieszkasz. Wysyłamy zamówienia na cały świat, przy czym koszt przesyłki zawsze wynosi 20 złotych. Przy zamówieniach zagranicznych wymagana jest płatność kartą kredytową.

?Dlaczego płatność moją kartą została odrzucona?

Płatność kartą zostaje zwykle odrzucona przez podanie innego adresu, niż ten podany w banku. Sprawdź, czy podałeś poprawny adres i spróbuj ponownie złożyć zamówienie. Jeżeli to nie pomoże, skontaktuj się z wydawcą karty i spróbuj wyjaśnić problem.

?Złożyłem dzisiaj zamówienie, kiedy otrzymam przesyłkę?

Jeżeli złożyłeś swoje zamówienie przed godziną 10:00 rano, twoja przesyłka z XtraSize zostanie wysłana do Ciebie tego samego dnia. Czyli, jeżeli zamówisz XtraSize we wtorek przed 10:00 rano, wyślemy Ci Twoje zamówienie tego samego dnia. Może się jednak zdarzyć, że realizacja zamówienia potrwa do 48 godzin.

Czas realizacji zamówienia:

  • dla przesyłek priorytetowych na terenie Polski powinieneś otrzymać swoje zamówienie po 1-2 dniach;
  • wysyłka za granicę – Europa: 10 dni roboczych;
  • wysyłka za granicę – inne części świata: 3-4 tygodnie;