Opinie klientów o XtraSize

Ponad 100 000 zadowolonych Klientów. Zobacz jak XtraSize odmienił ich życie

Liczba mężczyzn, którzy osiągnęli wyznaczony cel i zdobyli całkowicie nową jakość życia dzięki suplementowi diety XtraSize ciągle wzrasta w szybkim tempie. Wielu z nich podzieliło się z nami swoją opinią, aby pomóc Tobie w podjęciu decyzji, która odmieniła ich życie. Dzisiaj zaprezentujemy Ci kilka z nich.

Jeżeli chcesz się podzielić Twoją opinią o XtraSize, wyślij ją do nas. Pomożesz innym mężczyznom w wykonaniu pierwszego i najtrudniejszego kroku – podjęciu decyzji o działaniu i zmianie życia na lepsze.


Sebastian, Wrocław 30 lat

Niedawno się rozwiodłem. Z moją byłą żoną pobraliśmy się jeszcze na studiach. Myślałem, że jest nam ze sobą dobrze, w łóżku też. Fakt, byłem jej pierwszym partnerem, ale wydawało mi się, że potrafię sprawić jej przyjemność. Mimo że mój penis nigdy nie był zbyt okazały. Jeszcze przed ślubem miałem dwie inne partnerki i żadna nie narzekała. Jak dziś o tym myślę, to wydaje mi się, że może po prostu udawały orgazm. Teraz jestem już po rozwodzie. To żona mnie zostawiła. Już po rozprawie powiedziała, że tak naprawdę dopiero jak mnie zdradziła, to dowiedziała się jak wygląda boski seks. Stwierdziła, że mam za małego, żeby móc sprawić kobiecie prawdziwą rozkosz. Strasznie mnie to załamało. Nie było mi łatwo mówić o tym wszystkim, ale zwierzyłem się przyjacielowi. To było najlepsze, co mogłem zrobić. Dał mi XtraSize i powiedział, że dzięki niemu kobiety będą ustawiały się do mnie w kolejce. Miał rację. Z XtraSize mój sprzęt powiększył się 5 cm w 8 tygodni!!! XtraSize jest najlepszy!!


Krzycho, Poznań 19 lat

Lubimy się z kumplami wygłupiać. Kiedyś trochę wypiliśmy i na golasa wskoczyliśmy do wody. Zobaczyłem, że mój penis kiepsko wygląda w porównaniu z ich członkami. Dlatego od nich laski nie uciekały. Po powrocie do domu przeczytałem w necie chyba wszystko na temat powiększania penisa. Znalazłem taki preparat XtraSize. Podobno działa też jak afrodyzjak, więc nie było nad czym się zastanawiać. Kupiłem od razu 2 opakowania, bo bardziej się opłacało. No i teraz to do mnie laski ustawiają się w kolejce!!! Jeszcze nie skończyłem ich brać, a już mój sprzęt urósł o 4,5 cm.


Paweł, Rzeszów 32 lata

Moja partnerka zawsze powtarzała mi, że jestem świetnym kochankiem. Ja jednak uważałem, że nie jest ze mną w 100% szczera. Chcąc dać jej to, na co tak naprawdę zasłużyła, kupiłem XtraSize i nie zawiodłem się! Dopiero teraz widzę ogromną przyjemność na jej twarzy w trakcie szczytowania.


Kamil, Suwałki 21 lat

Poznałem dziewczynę, ale bałem się iść z nią do łóżka, chociaż od dawna miałem ją na oku. Tyle że ona była bardziej doświadczona ode mnie i bałem się, że mnie wyśmieje. Wstydziłem się pytać w aptece o jakieś sposoby na powiększenie męskości. W internecie znalazłem stronę XtraSize. Kupiłem, bo gwarantowali dyskrecję i rzeczywiście nikt by się nie zorientował, co jest w paczce. Ale najlepsze jest to, że te tabletki działają! Nie miałem dużo czasu, bo tylko miesiąc, ale mój penis urósł o 3 cm!!! A z tą dziewczyną jestem do dziś. Uważam, że to dzięki XtraSize.


Jacek, Poznań 29 lat

Byłem ostatnio na wyjeździe z kumplami w Hiszpanii. To był najlepszy wyjazd w moim życiu! Fakt, porządnie się do niego przygotowałem kupując XtraSize. Dzięki niemu czułem się jak bóg na plaży, kiedy spojrzenia najgorętszych lasek były skierowane na moje opięte slipki. XtraSize zamienił ten wyjazd w prawdziwy raj!


Arek, Zabrze

Używam XtraSize już prawie cztery miesiące i zaczynam bardzo żałować, że nie wybrałem opcji, która wystarczyłaby mi na 6 miesięcy. I to nie dlatego, że mój penis nie urósł. Wprost przeciwnie – on stał się prawie 5 cm dłuższy! To i tak dużo, ale ja chcę więcej. Dlaczego nie? Przecież nic nie tracę. Zero efektów ubocznych a same korzyści!


Zbyszek, Jelenia Góra 52 lata

Super produkt! Polecamy w 100%: ja i moja żonka.


Jan, Świnoujście 51 lat

Mam 51 lat, a z żoną jesteśmy od 32 lat. Ona jest najważniejszą osobą w moim życiu, i dlatego nigdy nie pragnąłem urozmaiceń w postaci „skoku w bok”. Jednak po tylu latach, rutyna wkrada się w nasze życie intymne i trzeba szukać nowych bodźców. Dlatego wybrałem XtraSize. Z nim znowu mamy po 20 lat, kiedy przekraczamy próg sypialni.