O XtraSize – jak to działa?

Bezpieczny i skuteczny sposób powiększania penisa

Suplement diety XtraSize da Ci możliwość pogrubienia i powiększenia członka w całkowicie naturalny i bezinwazyjny sposób, bez operacji (cięcia skalpelem), kłopotliwych i czasochłonnych ćwiczeń czy innych wyrzeczeń. Już dziś przejmij kontrolę nad swoim życiem seksualnym.

Efekty? Pierwsze zauważysz już po kilku dniach!

Powiększ swojego penisa najprostszym sposobem jaki tylko istnieje – wystarczy tylko jedna tabletka dziennie po śniadaniu abyś uzyskał swój wymarzony rozmiar. Efekty pojawią się już po kilku dniach stosowania suplementu. Zauważysz, że Twoje erekcje są mocniejsze i jesteś bardziej wytrzymały w łóżku.

Kontynuując przyjmowanie XtraSize Twój członek będzie się stopniowo wydłużał:

  • o 3 cm po miesiącu;
  • aż do 7,5 cm po sześciu miesiącach kuracji;
  • wzrośnie również jego twardość i obwód;

Bezpieczny, ponieważ przygotowany na bazie naturalnych składników

XtraSize jest w pełni bezpiecznym preparatem opartym o naturalne składniki pozyskiwane od certyfikowanych dostawców. Składniki pojawiające się w preparacie mają sprawdzoną skuteczność oraz są od dawna znane i używane w medycynie. XtraSize jest produkowany w oparciu o amerykańską recepturę.

Bezpieczeństwo stosowania suplementu potwierdzają tysiące zadowolonych mężczyzn, którzy stosowali XtraSize oraz lekarze i eksperci do spraw żywienia.

Opinie możesz poznać przechodząc poszczególnych do sekcji w dziale „opinie”.

Nie zwlekaj, zamów już dziś XtraSize i zrób pierwszy krok w stronę udanego życia erotycznego.

Dowiedz się co ma wpływ na rozmiar męskiego członka

Podstawą budowy penisa są dwa ciała jamiste o cylindrycznym kształcie ułożone równolegle oraz ciało gąbczaste tworzące żołądź. Podczas erekcji ciało jamiste wypełnia się krwią powiększając swoją objętość i długość – to dzięki niemu Twój „sprzęt” staje się długi i twardy. W procesie powiększania najważniejszym czynnikiem jest poprawa sprawności ciał jamistych.

Nasz suplement powiększa rozmiar członka poprzez poprawienie przepływu krwi w organizmie oraz wzmocnienie chłonności i sprawności ciała jamistego. W rezultacie, poszerza komory i sprawia, że tkanki nabrzmiewają do objętości o wiele większej niż przed przystąpieniem do kuracji.

Twój penis staje się dłuższy i grubszy niż kiedykolwiek przedtem, a wzwód intensywniejszy.

A co najważniejsze…

  • Efekty wypracowane w trakcie przyjmowania suplementu, są trwałe.
  • Większe i bardziej sprawne ciała jamiste nie wracają do poprzedniego rozmiaru.
  • Twoje erekcje będą intensywniejsze, nawet jeżeli przedtem na nie narzekałeś.