Dlaczego XtraSize?

Chociaż nie usłyszysz tego nigdy od żadnej kobiety… jednak możesz być w 100% pewien – rozmiar penisa ma znaczenie.

Odnosisz wrażenie że twoja partnerka udaje orgazmy, lub potrzebuje więcej czasu na szczytowanie niż Ty? Chcesz zmienić tą sytuację i zapewnić jej nieopisaną rozkosz za każdym razem? Nie bez przyczyny kobiety we własnym gronie często narzekają na słabo obdarzonego przez naturę partnera. Dla nich rozmiar ma duże znaczenie gdyż tylko długi i masywny członek jest w stanie pobudzić bardzo unerwioną tylną ściankę macicy, co gwarantuje wspaniałe orgazmy. Jeżeli Twój członek jest krótki nie będziesz mógł zapewnić tych doznań kobiecie.

Rozmiar penisa ma wpływ nie tylko na Twoje życie erotyczne ale również na inne sfery życia:

  • niska samoocena
  • lęk przed płcią przeciwną
  • wstyd przed wyjściem na plażę lub basen
  • niepewność w męskiej przebieralni
  • słabe doświadczenia seksualne
  • zażenowanie podczas zbliżenia
  • niesatysfakcjonujący sex

Wszystkie wymienione punkty mogą mieć wpływ na Twoje relacje męsko-damskie.

Większość mężczyzn, zarówno tych w stałych związkach jak i podczas seksu bez zobowiązań stawia sobie za punkt honoru zaspokojenie partnerki oraz sprostanie jej wymaganiom. Jak powszechnie wiadomo kobiety potrafią „dochodzić” zarówno bardzo szybko jak i bardzo długo. Mężczyzna powinien więc być przygotowany na obie ewentualności i móc dostosować się do kobiety, aby zapewnić zarówno jej jak i sobie maksymalną przyjemność. Krótki „sprzęt” nie jest w stanie stymulować wielu partii macicy odpowiedzialnych za szczytowanie co uniemożliwi wam osiągnięcie pełnej satysfakcji ze zbliżenia.

Pomyśl tylko – długi i masywny penis, lepsza wytrzymałość, mocny wzwód, pewność swoich możliwości seksualnych – jak to zmieniło by całe Twoje życie? Wyobraź sobie kobiety, które nie mogą oderwać oczu od Twojego przyrodzenia i te słowa tuż po „To był najlepszy seks w moim życiu…„.