Jak działa suplement diety Reprostal?

Kuracja Reprostal wspiera działanie układu moczowego oraz poprawia prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego. Składniki naturalnego pochodzenia dbają o właściwe funkcjonowanie dróg moczowych oraz pozytywnie wpływają na płodność. Dodatkowo suplement chroni przed stresem oksydacyjnym.
Nie wywołuje skutków ubocznych dla Twojego zdrowia

 

tabletki na prostateKto może stosować preparat Reprostal?

Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn. Ze względu na naturalny i bezpieczny skład mogą go stosować bez obaw o negatywne skutki uboczne. Ponieważ preparat zawiera w składzie palmę sabałową i jeżówkę wąskolistną nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, kobiety karmiące oraz dzieci poniżej 12 roku życia.

 

Jakie dawki preparatu powinienem stosować?

Aby osiągnąć optymalne rezultaty powinieneś przyjmować dwie kapsułki dziennie, po posiłku. Pierwszą rano po śniadaniu, drugą wieczorem. Nie przekraczaj zalecanej ilości kapsułek preparatu w ciągu doby.
Suplementy diety nie mogą być traktowane jako zamiennik zróżnicowanej i pełnej diety.
Aby utrzymać najlepszą kondycję organizmu zalecany jest urozmaicony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia, wraz z aktywnością sportową.
Przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu diety nie należy stosować preparatu.

 

Czy aby kupić Reprostal potrzebuję recepty?

Reprostal jest bezpiecznym preparatem przygotowanym w oparciu o naturalne składniki, więc możesz go kupić bez recepty.

 

Gdzie mogę kupić preparat?

Reprostal jest suplementem diety przebadanym klinicznie. Dbamy więc aby był dystrybuowany w odpowiedni sposób, a jego dostępność jest regulowana. Oryginalny suplement kupisz tylko tutaj. Reprostal nie jest dostępny w tradycyjnych aptekach, sklepach z odżywkami i suplementami czy w drogeriach.

 

Czy na przesyłce są umieszczone informacje co jest w środku? Nie chce aby ktoś wiedział, że zażywam Reprostal.

Dbając o Twoją prywatność nasze przesyłki zawsze są pakowane w standardowe pudełka nie sugerujące zawartości. Dostawa zawsze jest kierowana pod adres wskazany przez Ciebie w formularzu zamówienia. Możesz więc być spokojny, nikt nie dowie się, że korzystasz z naszego suplementu, dopóki sam nie podzielisz się tą informacją.

 

tabletki na prostate Ile czasu będę czekał na zamówienie?

Przesyłki realizujemy w przeciągu 2 dni roboczych od zamówienia. Paczkę dostarczy Ci przedstawiciel sprawdzonej firmy kurierskiej.
Przesyłki pobraniowe realizowane są tylko na terenie Polski.

 

Czy mogę zamówić Reprostal za granicę?

Naturalnie, wysyłamy paczki za granicę. Koszt przesyłki dla całego świata wynosi 60zł. Wydłużeniu jedynie ulegnie czas realizacji.
Dla przesyłek za granicę wymagamy płatności kartą.
Przesyłki pobraniowe są realizowane tylko na terytorium Polski.