Pro Long System ma swoje korzenie w badaniach naukowych dotyczących… wydłużania kończyn. Dla zainteresowanych tematem dodatkowa lektura: http://www.hss.edu/limblengthening-about.asp.

Ale przechodząc do sedna: naukowe metody wydłużania kończyn nie opierają się na maściach czy suplementach diety, ale właśnie na sile trakcji połączonej z ćwiczeniami rozciągającymi. To one zwiększają elastyczność skóry, która okrywa nasze ciało i jest pierwszym polem kontaktu z otoczeniem.

ekstender do powiekszania penisaPodstawą pełnego sukcesu jest kombinacja precyzji wykonania urządzenia oraz jego wysoka jakość, systematyczność z jaką będziesz go używał oraz pełne bezpieczeństwo jakie ze sobą niesie odpowiednie stosowanie.
Dodatkowym atutem jest możliwość udoskonalenia i zwiększenia otrzymanych wyników.

Jakość oraz dokładność projektu i wykonania

Ekstender od samego początku daje Ci pełną możliwość dostosowania parametrów urządzenia do własnych potrzeb. Dzięki temu sam proces powiększania rozmiaru Twojego przyrodzenia jest całkowicie bezpieczny i pozbawiony bólu.
Miej na uwadze, że genitalia są bardzo delikatne i wymagają specjalnego traktowania. Jakość i precyzja oryginalnego systemu Pro Long System zapewniają bezpieczeństwo podczas stosowania kuracji.

Kontrola procesu

Dzięki dołączonej do ekstendera ulotce będziesz w stanie w zaciszu własnej sypialni na spokojnie zapoznać się w wszelkimi niezbędnymi informacjami oraz wskazówkami użytkowania systemu, dzięki którym osiągniesz najlepsze możliwe rezultaty w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia sposób. To Ty decydujesz w którym momencie dołączysz do swojego zestawu kolejne moduły, które pozwolą Ci zwiększać rozmiar Twojego sprzętu.

Trwały efekt

Stosując Pro Long System efekt który wypracujesz zostanie z Tobą już na zawsze. Stosując się do zaleceń i codziennie używając ekstendera w prawidłowy sposób Twój penis w naturalnie wydłuży i powiększy się. To wszystko dzięki stopniowemu i delikatnemu rozciąganiu, które zmusza komórki do dzielenia się i mnożenia.

Nie potrzebujesz niczego więcej

Aby skutecznie i bezpiecznie powiększyć Twojego penisa nie potrzebujesz niczego więcej poza systemem Pro Long System.
Skład zestawu daje Ci pełną kontrolę nad szybkością procesu poprzez płynną regulację długości i objętości sprzętu. Dokonania zmian zajmie Ci tylko chwilkę.

 

Pro Long System został poddany badaniom klinicznym. Ich wyniki jednoznacznie dowiodły jego skuteczności.

Z najnowszych badań klinicznych przeprowadzonych na grupie 180 Panów wynika, że Pro Long System spełnia swoje zadanie. Po mniej więcej 6 miesiącach stosowania grupa testująca urządzenie uzyskała wzrost średnio o ponad 4cm! Najlepsi mogli się cieszyć wynikiem ponad 7cm! Abyś miał pełne informacje najniższy przyrost wynosił 2,8cm.
Dowody są nie do podważenia – każdy mężczyzna stosujący według zaleceń ekstender odnotował wzrost swojego penisa.

Nie czekaj, zamów już dziś swój własny zestaw.

Nie czekaj, zamów już dziś swój zestaw