Czy w zamówionej paczce dostane wszystkie niezbędne elementy systemu do rozpoczęcia kuracji?

Tak, w przesyłce otrzymasz kompletne urządzenie, gotowe do rozpoczęcia i przeprowadzenia pełnej kuracji. W zestawie znajdziesz również instrukcję i kartę gwarancyjną.

Czy Pro Long System oferuje gwarancję satysfakcji?

Produkt objęty jest gwarancją jakości, to znaczy, że kupując zestaw masz całkowitą pewność, że wybrałeś produkt wykonany w oparciu o najlepsze surowce wpływające na trwałość oraz niezawodność systemu przez długie lata użytkowania.
Precyzja wykonania gwarantuje bezbolesny i bezpieczny proces powiększania penisa.

Na jaki przyrost penisa mogę liczyć?

Otrzymane rezultaty są uzależnione od wielu czynników. Najważniejsze z nich to wyjściowy rozmiar penisa oraz stopień elastyczności skóry oraz jej napięcia podczas wzwodu. Dodatkowe i ważne kwestie to np. stopień zakrzywienia penisa oraz systematyczność stosowania zgodnie z instrukcją.
Podczas testów klinicznych mężczyźni otrzymywali rezultaty od 2,5cm aż do 7,5cm wydłużenia prącia w przeciągu pierwszych 6 miesięcy. Zgodnie z tym możesz liczyć na efekty w tym przedziale.

ekstender do powiekszania penisaCzy ekstender jest bezpieczny i przebadany?

Oferowany system został dokładnie przebadany przez ekspertów w dziedzinie medycyny. Dzięki temu masz do czynienia z najbezpieczniejszym urządzeniem do powiększania penisa.

Na jakie korzyści zdrowotne mogę liczyć?

Pro Ling System poza swoją podstawową funkcją, czyli wydłużaniem i powiększaniem penisa, niesie za sobą również inne korzyści: koryguje zakrzywienie prącia, co ma pozytywny wpływ na kontrolę wytrysku oraz zwiększa rozkosz płynącą z doznań.
Pro Long System jest również skutecznym narzędziem do leczenia choroby Peyroniego.

W jaki sposób powinienem dbać o swój zestaw?

Dla utrzymania urządzenia w najlepszym stanie po każdym użyciu powinieneś je umyć wodą z mydłem a następnie delikatnie osuszyć ręcznikiem.

Chciałbym zamówić Pro Long System ale obawiam się czy ktoś nie rozpozna zawartości przesyłki. Czy mogę liczyć na troskę o moją prywatność?

Dzięki sprzedaży tylko online poprzez dystrybucję przez producenta i partnerów masz pewność, że otrzymujesz zawsze bezpieczny i odpowiednie przygotowany towar z magazynów firmy. Każda paczka wysyłana jest w dyskretnym brązowym opakowaniu bez oznakowania zawartości. Twoja prywatność jest dla nas podstawową kwestią.

Kiedy mogę liczyć na pierwsze efekty?

Moment w którym zauważysz pierwsze efekty zależy między innymi od regularności stosowania systemu, czy wytrzymałości Twojego organizmu.
Zazwyczaj jednak mężczyźni odnotowują pierwsze zmiany już po 3 tygodniach regularnego stosowania.
Pierwszym widocznym efektem jest zazwyczaj redukcja zakrzywienia członka, a następnie jego stopniowe wydłużanie. To z kolei prowadzi do zwiększenia objętości.
Najlepsze efekty są widocznie po 6 miesiącach kuracji.

Czy używanie systemu będzie wystarczająco wygodne i komfortowe?

Eksender został przygotowany przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i pełnej wygodzie stosowania. Każdy element jest gładki i przyjemny w dotyku.
Używanie go nie odbiega od innych metod treningu czy rozciągania. Pierwsze sesje powinny być delikatne i traktowane jako swego rodzaju wstęp w pracy nad własną wytrzymałością. Kolejne sesje mogą już być bardziej intensywne.

Mieszkam za granicą, czy mogę zamówić Pro Long System?

Naturalnie wysyłamy paczki za granicę. Jedyną różnicą jest czas oczekiwania oraz wymagana płatność kartą. Koszt wysyłki na terenie całego świata wynosi 20zł. Przesyłki pobraniowe sa realizowane tylko na terenie Polski.