Pro Long System jest efektem kilkuletniej współpracy zespołu specjalistów z zakresu urologii, ergonomii, płodności, ćwiczeń izometrycznych i statycznych oraz psychologii.

Po przebadaniu powstałego prototypu został on zmodyfikowany przez zespół inżynierów mechaników pod nadzorem lekarzy i analityków. Dzięki temu powstało bezpieczne w stosowaniu urządzenie gwarantujące najlepsze efekty przy optymalnych parametrach.

ekstender do powiekszania penisaPierwowzór z przed 14 lat był przeznaczony dla osób po operacjach penisa czy przebytych urazach (jak np. złamanie penisa). Dodatkową korzyścią zaobserwowaną przez pacjentów było wydłużenie członka oraz lepsza kontrola nad erekcją.
To na bazie ich opinii system został poddany testom klinicznym z udziałem grupy mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia.

W przeciągu tych 14 lat ekstender pomógł już ponad 250 000 mężczyzn w wydłużeniu, pogrubieniu oraz zwiększeniu elastyczności przyrodzenia.

Pro Long System jest produkowany tylko i wyłącznie w Danii. Otrzymasz go w niezdradzającej zwartości paczce.

Skuteczność metody powiększania penisa przy pomocy Pro Long System jest również potwierdzana przez wiele czasopism naukowych. Bardzo możliwe, że słyszałeś już o tym rozwiązaniu w prasie lub telewizji. Dla zainteresowanych dodatkową lekturą poniżej kilka linków do artykułów eksperckich na temat Pro Long System.