Pro Long System jest idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla mężczyzn chcących powiększyć rozmiar swojego penisa. Ale również dla tych, którzy chcą tylko nad nim „popracować” i pozbyć się pewnych wad…

Pamiętaj, że Twój penis ta taka sama część ciała jak bicepsy czy klatka piersiowa. Chcąc wpłynąć na poprawę swojego wyglądu dbasz o dietę i zapisujesz się na siłownię, stopniowo zbliżając się do obranego celu.
Te same zasady mają zastosowanie w przypadku Twojego penisa – określ cel i działaj. Dzięki Pro Long System możesz nie tylko wydłużyć penisa, ale np. zmienić jego kształt i sprawić aby wyglądał naturalnie. Dzięki temu jakość Twojego życia erotycznego znacznie się poprawi.

ekstender do powiekszania penisaZakrzywiony penis?

Nie musisz się obawiać – to naturalne. Żaden penis nie jest idealnie prosty. Jednak niektórzy mężczyźni borykają się z naprawdę sporym odchyleniem od normy, co ma negatywny wpływ na jakość aktywności seksualnej.
Najczęściej jest to spowodowane schorzeniem tkanki łącznej penisa – chorobą Peyroniego. Niestety w tym przypadku nie tylko jakość życia erotycznego się obniża, ale również drastycznie spada samoocena.
Z ekstenderem możesz się pozbyć tego problemu w zaciszu własnego mieszkania.

Zakrzywiony „w normie” penis również niestety wydaje się krótszy i ma mniejszy zasięg. Jak to sprawdzić? Zegnij rękę w łokciu i sprawdź zasięg. Pomimo tej samej długości masz stanowczo mniejsze pole manewru. To samo dotyczy Twojego penisa – po wyprostowaniu pomimo tego, że długość się nie zmieni będzie miał o wiele większy zasięg. Wykorzystując siłę trakcji możesz nie tylko wpłynąć na rozmiar swojego sprzętu, ale i kształt.

Ekstender może być bezpiecznie używany przez mężczyzn cieszących się dobrym zdrowiem. Jeżeli masz poniżej 18 lat lub masz problemy zdrowotne nie powinieneś stosować systemu.

Pamiętaj! Podstawą jest używanie systemu zgodnie z instrukcją!

Pomimo tego, że do zakupu Pro Long system nie potrzebujesz recepty, to powinieneś skonsultować się ze swoim lekarzem lub urologiem przed rozpoczęciem kuracji.