Poniżej przedstawiamy listę najczęściej pojawiających się pytań.

Czy stosowanie Climax Control jest bezpieczne?

100% naturalny skład preparatu sprawia, że jest on dla Ciebie bezpieczny. Testy laboratoryjne przeprowadzone przez polskie i międzynarodowe organy kontrolne przed wprowadzeniem na rynek suplementu wykazały jego pełne bezpieczeństwo.

dlugi stosunek climax controlChciałbym poprawić długość stosunku i opóźnić ejakulację? Czy Climax Control mi pomoże?

Tak, Climax Control jest dla Ciebie odpowiedni. Suplement powstał aby wpłynąć na opóźnienie wytrysku i pozbycie się przedwczesnego wytrysku. Dzięki silnej erekcji będziesz w stanie przedłużyć czas stosunku nawet o dodatkowe 30 minut.

Czy przy kuracji suplementem Climax Control mogę pić alkohol?

Tak, preparat nie wchodzi w reakcję z alkoholem. Czyli możesz pić alkohol podczas kuracji bez obaw o skutki uboczne.

Jak powinienem stosować suplement?

Climax Control jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Najlepsze efekty osiągniesz przy stosowaniu po jednej tabletce dwa razy dziennie. Pamiętaj o popiciu tabletki dużą ilością wody.

Kiedy mogę się spodziewać pierwszych widocznych efektów stosowania suplementu?

Dzięki naturalnemu składowi oraz optymalnych proporcjach pierwsze efekty w postaci dłuższego stosunku zauważysz już po 4 dniach kuracji. Z każdym kolejnym dniem stosunki będą dłuższe aż po 3-4 miesiącach zobaczysz, że Twoje stosunki są dłuższe o 30 minut w stosunku do tego co było przed rozpoczęciem kuracji.
Kontynuacja stosowania suplementu w dalszym czasie sprawi, że problemy z przedwczesnym wytryskiem już nie wrócą.

Czy Climax Control mogę kupić „na mieście”?

Suplement diety dla mężczyzn Climax Control jest dostępny tylko i wyłącznie w sprzedaży online, na stronach producenta i partnerów.
Dzięki temu firma ma pełną kontrolę zarówno nad jakością finalnego produktu, oraz może zaproponować przystępną cenę.

Obawiam się czy ktoś nie domyśli się zawartości widząc paczkę?

dlugi stosunek climax controlJednym z priorytetów firmy jest dbałość o pełną dyskrecję, dlatego każda paczka jest pakowana w dyskretne pudełko nie zaradzające zawartości. Paczka zostanie wysłana kurierem a na etykietkach nie będzie żadnej nazwy, która mogłaby sugerować, że w środku jest Climax Control.

Ile czasu idzie przesyłka?

Na terenie naszego kraju wysyłamy paczki za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej, dzięki czemu paczkę otrzymasz w przeciągu jednego dnia roboczego.

Mieszkam za granicą, mogę zamówić Climax Control?

Naturalnie, reagując na potrzeby klientów oraz zmieniający się rynek firma wysyła paczki za granicę, na terenie całego świata. Jedyna zmiana to czas przesyłki, który jest zależny od kraju w którym mieszkasz oraz wymagana płatność kartą. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 0 zł.
Paczki pobraniowe są wysyłane tylko w Polsce.