Sprawdzony sposób na stosunek dłuższy nawet o 30 minut! Twoja partnerka go pokocha!

Szukasz niezawodnego sposobu na dłuższy stosunek oraz doprowadzenie na szczyty partnerki? Sprawdź działanie preparatu ClimaxControl!
Według różnych badań przecięty stosunek zakończony wytryskiem u mężczyzny trwa od 3 do 5 minut, przy czym liczymy tutaj czas od początku penetracji do ejakulacji. A czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu potrzebuje Twoja partnerka, aby osiągnąć szczyt? Z różnych źródeł płyną informacje o średnim czasie od 15, do nawet 30 minut seksu. To tłumaczy dlaczego mężczyźni niestety często nie są w stanie stanąć na wysokości zadania i nie jest to problem jednostki.

Czy po stosunku czujesz, że Twojej partnerce czegoś brakowało, że nie została do końca zaspokojona? Że chciałaby czegoś więcej? Że brak jej przyjemności, emocji, szalonego szczytowania…?
Kobiety są bardziej wymagające i poza długą grą wstępną, która odpowiednio przygotuje je do samego stosunku, równie mocno potrzebują również długiej penetracji aby dojść na szczyt.
dlugi stosunek climax controlJeżeli miałeś wcześniej problemy z przedwczesnym wytryskiem, to zapewne bardzo dobrze znasz tego typu sytuacje. Pomimo zapewnień wybranki o tym, że nie ma problemu, że jej również było dobrze etc., po prostu masz świadomość, że nie udało Cię się stanąć na wysokości zadania. Problem zaś pojawia się gdy nie jest to wypadek przy pracy, a codzienność. W końcu pojawiają się obawy i stres, że ona może stracić cierpliwość, co nie poprawia sytuacji.

Szukając drogi na wyjście z sytuacji zaczynasz szukać sposobu jak ją zadowolić pieszczotami, nastrojem etc. Tak zresztą mówią nam wszelkie poradniki… Prawda jest jednak zgoła odmienna: aby Twoja partnerka pokochała seks z Tobą wystarczy abyś mógł zagwarantować jej odpowiednio długi stosunek i stymulację. Kobiety po prostu potrzebują więcej czasu.

Długi i namiętny seks to sposób na rozbrojenie Twojej wybranki i gwarancja na to, że jej przyjaciółki zaczną patrzeć na Ciebie z zazdrością! W końcu faceci i seks to główny temat kobiecych rozmów.
Najlepszą wiadomością będzie dla Ciebie to, że możesz w bezpieczny, łatwy i co najważniejsze szybki sposób poprawić swoje osiągi i czas stosunku. Przedwczesny wytrysk czy problem ze zbyt słabym wzwodem nie będą już spędzać Ci snu z powiek!
Climax Control to seks dłuższy nawet o 30 minut! Zadowolenie partnerki i Twoja satysfakcja będą dla Ciebie bezcenne.

Co da Ci kuracja Climax Control?

  • Wydłużenie czasu stosunku nawet o dodatkowe 30 minut w stosunku do czasu przed stosowaniem preparatu.
  • Pełna i trwała erekcja przez cały czas trwania seksu. Nawet po wytrysku będziesz w stanie kontynuować zabawę, jeżeli kobieta z którą jesteś będzie miała na to jeszcze siłę!
  • Kontrola nad ejakulacją – będziesz w stanie w pełni kontrolować wytryskiem. Zwalnianie tempa nie będzie Ci już więcej potrzebne. Będziecie mieli dla siebie wystarczająco czasu aby w pełni nacieszyć się tymi niesamowitymi chwilami.
  • Pierwszymi rezultatami będziesz mógł się cieszyć już po 4 dniach stosowania kuracji!

A to wszystko dzięki w pełni naturalnemu składowi preparatu!

Kup Climax Control już dziś i pozbądź się rutyny z sypialni!