Sprawdzona formuła XtraSize

XtraSize

Sprawdzona formuła XtraSize

XtraSize to w 100% naturalne i bezpieczne składniki

Zastanawiasz się, co jest sekretem XtraSize? To najwyższej jakości naturalne składniki, dzięki którym XtraSize nie zagraża Twojemu zdrowiu. Pochodzą one od producentów zajmujących się hodowlą ziół i roślin wykorzystywanych XtraSizepotem w celach medycznych i dietetycznych.

Formuła, na bazie której nasz produkt został stworzony, jest wynikiem współpracy pomiędzy Amerykańskimi naukowcami, lekarzami i dietetykami. Właśnie dzięki nim możemy Ci teraz zaoferować najlepszy| suplement diety, jaki kiedykolwiek został stworzony. Sprawdź opinie lekarzy o XtraSize.

Skład to sekret XtraSize

W skład XtraSize wchodzą starannie wyselekcjonowane składniki. Dowiedz się o nich więcej.

 • Powiększanie - Horny Goat Weed

  Horny Goat Weed

  Przez wybitych lekarzy uznawany jest za naturalny afrodyzjak. Twierdzą oni również, że podnosi poziom testosteronu, zwiększa popęd płciowy i potencję.

 • Maca

  Maca

  Naturalna substancja pomocna w zachowaniu równowagi ciała i regulacji gospodarki hormonalnej. Działa pobudzająco, wzmacnia libido, potencję i płodność, jak również podnosi wydajność.

 • saw palmetto

  Saw Palmetto

  Również podnosi poziom libido u mężczyzn. Ta pochodząca z Ameryki roślina wspomaga funkcje seksualne i zapobiega przerostowi prostaty -stosuje się ją w leczeniu impotencji.

 • Powiększanie penias - Polipodium Vulgare

  Polipodium Vulgare

  Ma właściwości oczyszczające, dzięki czemu zwiększa elastyczność skóry, umożliwiając Twojemu penisowi zwiększenie swojego rozmiaru.

 • Muira Puama

  Muira Puama

  Pochodząca z Brazylii roślina, nazwana przez amazońskich tubylców „drzewem potencji”. Wspomaga ona aktywność seksualną w całkowicie naturalny sposób.

 • XtraSize składniki

  L-Carnitine Fumarate

  Podnosi wytrzymałość ludzkiego organizmu podczas treningów i usprawnia proces spalania tkanki tłuszczowej.

 • pumpkin

  Pumpkin

  Ten składnik XtraSize wzmacnia członka i poprawia potencję.

 • XtraSize składniki

  L-Arginine HCl / L-Lysine HCl

  Niezbędny do syntezy tlenku azotu, odpowiadającego za utrzymanie elastyczności układu krążenia. Odgrywa istotną rolę w wydzielaniu hormonów, w tym hormonu wzrostu, wpływając na wzrost penisa.

 • Maca

  Maca Tuber

  Przyczynia się do wzrostu poziomu testosterony w męskim organizmie, co wzmaga popęd płciowy.

 • Cranbery

  Cranberry

  Ma zbawienny wpływ na prawidłowe działanie układu moczowego.

 • Proces produkcji pod ścisłym nadzorem

  Unikalna i sprawdzona formuła naszego suplementu diety nie jest jedyną mocną stroną XtraSize. Kluczową kwestią jest tutaj proces produkcji, który podlega ścisłemu nadzorowi, dzięki czemu spełnia on wszystkie normy międzynarodowe.

  Pierwszym i bardzo istotnym etapem jest pozyskanie składników suplementu oraz każdorazowe sprawdzenie ich pod względem świeżości i jakości – to właśnie od nich zależy końcowa jakość naszego produktu. Dlatego nasze składniki pozyskujemy od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców – specjalistów uprawy ziół i roślin dla celów leczniczych.

  Dzięki surowej kontroli oraz nadzorowi poszczególnych etapów produkcji jesteśmy w stanie zagwarantować Ci przez cały czas korzystania z naszego suplementu jego najwyższą jakość oraz zgodność z międzynarodowymi normami.

 • Najwyższa jakość to najlepsze efekty

  Nie podajemy szczegółowego składu naszego suplementu gdyż jak wiadomo konkurencja nie śpi. Jest to celowe działanie z naszej strony, aby uchronić Cię przed niskiej jakości tanimi podróbkami.

  Nasz suplement ma najwyższą jakość, w tak niskiej cenie. U nas kupisz 100% bezpieczny i oryginalny produkt. Co najważniejsze nasz suplement jest najskuteczniejszy, świadczy o tym ponad 100,000 zadowolonych klientów. Nie kupuj tanich niewiadomego pochodzenia podróbek lub zamienników, na zdrowiu a tym bardziej na Twojej sprawności seksualnej nie powinieneś eksperymentować czy oszczędzać.

  Kupując nasz produkt masz 100% skuteczności i zero obaw.

  Nie czekaj z decyzją, skoro znalazłeś się na tej stronie to jesteś świadomy swojego problemu, a tutaj znalazłeś jego rozwiązanie. Wystarczy podjąć kolejny krok.

  Skończ więc z narzekaniem i wiecznym zwlekaniem, jedna mała decyzja może zmienić tak dużo w twoim życiu, pozbądź się kompleksu już dziś.

 • Dbamy o ochronę Twojego zdrowia

  Na szybko rozwijającym się rynku suplementacji dla mężczyzn dostępna jest szeroka liczba specyfików, które służą powiększaniu. Jednakże zdecydowana większość z nich jest dostępna na receptę, gdyż mogą wywoływać niechciane skutki uboczne.

  W całym procesie powiększania penisa największy wpływ na poprawę sprawności seksualnej, wydłużenie członka oraz siłę erekcji ma wpływ ogólny stan Twojego organizmu. Zanim zainwestujesz w któryś z w/w produktów pomyśl nad tym jaki wpływ będą miały na Twoje ciało sztucznie wyprodukowane substancje chemiczna, które nie mają nic wspólnego z przyjaznymi dla zdrowia i ludzkiego organizmu ziołami czy roślinami o działaniu leczniczym. Zioła i rośliny towarzyszą medycynie od lat, są bardzo dobrze przebadane, znamy długofalowe skutki ich działania oraz ich wpływ na ogólną kondycję Twojego zdrowia. Sztuczne substancje chemiczne są miesiącami badane w laboratoriach ale w znacznej mierze długofalowe skutki ich działania nie zostały zbadane ani potwierdzone.

  XtraSize dzięki w pełni naturalnemu składowi ma nad w/w specyfikami znaczną przewagę. Nie powoduje skutków ubocznych i jest całkowicie bezpieczny, dlatego możesz go kupić bez recepty.

  W trosce o Twoje zdrowie dokładamy wszelkich starań aby zachować najwyższą jakość naszego suplementu oraz zapewnić Ci należyte bezpieczeństwo.