Opinie prasy o XtraSize 1

XtraSize

Opinie prasy o XtraSize

Mały, duży? Większy!

Ile razy słyszałeś, że rozmiar męskiego sprzętu nie ma znaczenia i tak naprawdę liczą się tylko umiejętności?

Pewnie dużo.

A czy myślisz, że kobieta, której nie zależy na upokorzeniu Ciebie, powie Ci, że mógłbyś mieć większego? Chyba już znasz odpowiedź.

Może warto zastanowić się nad tym, skąd wzięła się ta powszechnie znana opinia, że rozmiar nie ma znaczenia, którą mężczyźni nieobdarowani hojnie przez matkę naturę powtarzają jak mantrę. Po pierwsze, to chyba jasne, że żadna kobieta, która nie chce zrobić przykrości mężczyźnie, nigdy nie powie mu, że coś jest nie tak z długością jego penisa. Faceci są bardzo wrażliwi na tym punkcie (a może nawet „trochę” przewrażliwieni…), więc nie trudno się domyślić, że ugodziłoby to dość boleśnie w ich męskie ego. Drodzy koledzy – żadna kobieta nigdy Wam tego nie powie. To jest dokładnie tak, jak w przypadku kobiecych piersi. Wszyscy powtarzają, że małe jest piękne (szczególnie kobiety z niewielkim biustem), a tak naprawdę każdy facet zwróci uwagę na nawet mniej urodziwą kobietę, która „ma czym oddychać”, przechodząc obojętnie obok ładniejszej, ale niemającej czego eksponować niewiasty. Myślimy jedno, mówimy drugie, nie chcąc nikogo urazić, bo przecież kobiety potrzebują mężczyzn, a mężczyźni kobiet, i nic nie wskazuje na to, żeby wizja przedstawiona przez Juliusza Machulskiego w filmie Seksmisja miała szansę się spełnić, przynajmniej w niedalekiej przyszłości.

Jednak jest pewna różnica między kobietami i mężczyznami – facet nie jest tak skomplikowany jak kobieta. Jeśli ma problem, przekłada on się na całe jego życie. A co za tym idzie, większość decyzji podejmowanych przez mężczyznę sprowadza się, świadomie czy też nie, do długości członka. Jeśli mały członek jest przyczyną kompleksów i niezadowolenia, jego właściciel pragnie się dowartościować i udowodnić całemu światu, że to on tu rządzi. Jeśli więc Twój szef wiecznie chodzi sfrustrowany i odnosi się z wyższością i okrucieństwem do pięknych kobiet, spróbuj mu wybaczyć – on też może mieć ten problem.

Mając na uwadze to, że niezadowolenie spowodowane wielkością penisa może utrudnić życie nie tylko facetom z małym ptaszkiem, ale też ludziom z ich otoczenia, może jednak warto pomyśleć już dzisiaj o powiększeniu swojego członka, tym bardziej, że na rynku jest od zatrzęsienia preparatów mających zdziałać cuda. I właśnie dlatego, że producenci obiecują „gruszki na wierzbie” podeszliśmy z lekką rezerwą do takich specyfików. Z drugiej strony jednak, dostajemy od naszych czytelników wiele listów, w których mężczyźni pytają o skuteczny sposób powiększania, co świadczy o tym, że problem jest dość powszechny. Dlatego też postanowiliśmy przetestować kilka tego typu produktów.

Wzięliśmy pod lupę suplementy diety mające za zadanie powiększanie członka, jako że są one najczęściej wybieraną metodą na wydłużenie męskości. Najpierw zrobiliśmy research w Internecie i na podstawie opinii, które tam znaleźliśmy, wybraliśmy trzy rzekomo najlepsze produkty. Do testów zaprosiliśmy studentów – oni zawsze są chętni do eksperymentowania. Podzieliliśmy ich na trzy grupy, a każda z nich dostała inny produkt do testowania przez dwa miesiące. Przed rozpoczęciem kuracji musieliśmy dokonać pomiaru ich fallusów. Gdybyśmy pozwolili im zmierzyć swoje członki i podać nam dane, a na zakończenie kuracji zrobilibyśmy to sami, mogłoby się okazać, że ich prącia się zmniejszyły… Dlatego woleliśmy zrobić to sami. Zmierzyliśmy, zaopatrzyliśmy naszych studentów w 2-miesięczny zapas tabletek, poinstruowaliśmy jak stosować preparaty, które mieli testować, i puściliśmy do domu. Spotkaliśmy się ponownie po 2 miesiącach. Muszę przyznać, że na początku spotkania, którego celem było dokonanie końcowego pomiaru, można było wyczuć lekkie powątpiewanie w to, że suplementy zwiększyły rozmiar penisa testujących. Później nastroje były już nieco inne. Ku naszemu zaskoczeniu, jedna grupa studentów osiągnęła zamierzone rezultaty. Już po dwóch miesiącach mężczyźni z grupy stosującej XtraSize zyskali średnio 2.7 cm, podczas gdy penisy pozostałych testujących wzrosły o kilka milimetrów lub pozostały takie same. 2.7 to niby nie tak dużo, ale studenci testowali tabletki tylko przez 2 miesiące, a wiadomo, że suplement diety nie da od razu optymalnych rezultatów. Na swojej stronie producent pisze o dodatkowych 7.5 cm po pół roku stosowania preparatu. Jego obietnice mówiące o 3 cm w ciągu 2 miesięcy spełniły się więc wierzymy, że i ta nie zostanie bez pokrycia. Jeden ze studentów testujących XtraSize postanowił stosować preparat przez kolejne 4 miesiące. Obiecał napisać do nas i poinformować nas o efektach 6-miesięcznej kuracji.

Jeszcze 2 miesiące temu byliśmy w redakcji bardzo sceptyczni, jeśli chodzi o wszelkie specyfiki mające za zadanie powiększenie penisa. Jednak test, który przeprowadziliśmy na grupie studentów, dowiódł, że nasz sceptycyzm nie do końca był uzasadniony. Okazało się, że istnieją suplementy, które są rzeczywiście skuteczne i bezpieczne. Wniosek zatem jest jeden – panowie, nie utrudniajcie życia sobie samym i innym. Przetestowaliśmy dla Was suplementy zwiększające rozmiar i wybraliśmy najlepszy. Reszta jest w Waszych rękach!

 Mały, duży? Większy!