Pytania i odpowiedzi

Natural XL

Masz pytania? Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Sprawdź listę poniżej i nie zastanawiaj się dłużej.

tabletki na powiekszanie penisa natural xlCzym właściwie jest produkt Natural XL?

Natural XL jest całkowicie naturalnym suplementem diety, polecanym przez lekarzy na męskie problemy i kompleksy natury erotycznej. Jego głównym zadaniem jest poprawa popędu płciowego oraz wzmocnienie i wydłużenie penisa. Dodatkowo penis będzie również grubszy. Możesz spodziewać się aż do 30% więcej niż pierwotny rozmiar!

Jak działa suplement diety Natural XL?

Dzięki poprawie krążenia oraz przepływu krwi w penisie staje się on mocniejszy i przede wszystkim – większy. Poprawione krążenie oraz wentylacja tlenku azotu to większe i mocniejsze wzwody.
Dzięki temu Twoje erekcje będą mocniejsze a sam penis większy.

Jak stosować preparat?

Przyjmuj jedną kapsułkę dziennie do posiłku. Ewentualnie na 30 minut przed stosunkiem.

Czy odnotowano jakieś skutki uboczne kuracji?

Kuracja suplementem diety Natural XL nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Naturalna i bezpieczna formuła oparta na ziołach nie wymaga recepty i jest bezpieczna dla Twojego organizmu.

Czy otrzymane efekty są trwałe?

Natural XL jest naturalnym suplementem diety więc wyniki które otrzymasz będą widoczne tak długo jak długo przyjmujesz zalecaną dzienną dawkę.
Gdy już osiągniesz pożądany efekt zredukuj ilość przyjmowanych tabletek do jednej raz na dwa-trzy dni (2-3 tabletki tygodniowo). Zmniejszenie dawki nie będzie miało negatywnego wpływu na jakość wzwodu.

Jak długo powinienem przyjmować Natural XL?

W składzie produktu znajdują się jedynie wysokiej jakości składniki naturalne, wyselekcjonowane w laboratoriach firmy. Badania wykazały, że preparat nie wywołuje efektów ubocznych nawet przy długotrwałym stosowaniu.

Czy podczas stosowania Natural XL mogę spożywać alkohol?

tabletki na powiekszanie penisa natural xlPreparat nie wchodzi w reakcję z alkoholem, więc możesz spożywać alkohol.

Chcę zamówić Natural XL ale obawiam się, że ktoś może rozpoznać zawartość po przesyłce. Czy jest ona dość dyskretna?

Naturalnie, każda z przesyłek wychodzących z firmy jest zapakowana w szary kartonik nie zdradzający zawartości. Nie musisz się obawiać, że ktoś rozpozna zawartość po opakowaniu.

Mieszkam za granicą, czy wyślecie mi paczkę?

Paczki wysyłane są na cały świat. Jedyna różnica polega na tym, że czas realizacji zamówienia jest dłuższy (w zależności od tego gdzie mieszkasz) a do zamówienia wymagana jest płatność kartą. Koszt przesyłki na terenie całego świata jest taki sam i wynosi 60zł. Przesyłki zaś dostarcza firma kurierska FedEx International.
Paczki pobraniowe są realizowane tylko na terytorium Polski.