Jak działa Climax Control?

Climax Control

Sekretem skuteczności preparatu są jego 100% naturalne składniki, dzięki czemu preparat osiąga maksymalne rezultaty przy pełnym bezpieczeństwie stosowania.

Czy pomyślałeś o tym, że kluczem do dłuższego stosunku może być utrzymanie stabilnego poziomu serotoniny – organicznego związku nazywanego hormonem szczęścia? Serotonina jest również odpowiedzialna między innymi za regulację wrażliwości organizmu na różne bodźce fizyczne. Wahania w jej poziomie są bezpośrednią przyczyna problemów z przedwczesnym wytryskiem oraz problemów z wzwodem.
Preparat Climax Control przede wszystkim więc skupia się na utrzymaniu jej prawidłowego poziomu.
Powrót do równowagi tego hormonu da Ci możliwość cieszenia się nawet o 30 minut dłuższym seksem, oraz możliwością doprowadzenia partnerki do rozkoszy.

Pierwszymi efektami będziesz mógł cieszyć się już po kilku dniach stosowania kuracji Climax Control. Wystarczy tylko jedna tabletka dwa razy dziennie aby wrócić w pełni do gry!

Jedną z najbardziej chwalonych przez mężczyzn cech kuracji jest jest szybkie działanie. Pierwsze odczuwalne efekty pojawią się już czwartego dnia przyjmowania suplementu! Każdy kolejny dzień będzie lepszy niż poprzedni!
Pełny efekt, czyli do dodatkowych 30 minut stosunku, powinieneś uzyskać po trzech czterech miesiącach przyjmowania Climax Control. Następne miesiące to praca nad tym, aby Twoja skuteczność już nie spadła.

dlugi stosunek climax controlNaturalny skład gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa stosowania kuracji

Aby dostarczyć Ci bezpieczny produkt o najwyższej możliwej jakości skład suplementu jest oparty o składniki pochodzące ze sprawdzonych upraw od zaufanych partnerów, których specjalizacją jest uprawa roślin pod potrzeby rynku medycznego oraz dietetycznego.

Receptura jest dziełem amerykańskich specjalistów uniwersyteckich. Dzięki temu masz do czynienia z niezwykle bezpiecznym i skutecznym suplementem, w którym proporcje składników są optymalnie dobrane pod osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Bez ryzyka efektów ubocznych.

Naturalny skład preparatu daje bezpieczeństwo nawet przy spożywaniu alkoholu. Co ważne, jest bezpieczny dla osób z nadciśnieniem czy chorobami krążenia.

W składzie Climax Control znajdziesz między innymi:

Sarsaparilla – roślina od wieków znana w Ameryce centralnej i środkowej ze swojego rewelacyjnego wpływu na pobudzenie libido. Zwana prawdziwym samcem w świecie roślin. Obecnie używana między innymi do walki z impotencją czy problemami z przedwczesnym wytryskiem.

Winian L-karnityny – aminokwas naturalnego pochodzenia, którego rolą jest usprawnienie syntezy acetylocholiny. Efekt? Koniec z problemami ze słabą erekcją czy szybką ejakulacją, których częstą przyczyną jest właśnie brak acetylocholiny.

Tribulus Terrestis – w medycynie chińskiej uchodzi za afrodyzjak. Ogólnie roślina ta znana jest ze swoich właściwości tonizujących i wzmacniających organizm. Podnosi poziom testosteronu oraz rozgrzewa atmosferę w sypialni, wydłuża czas wzwodu.

Trzy główne składniki suplementu są wzmocnione i wzbogacone naturalnymi substancjami, które gwarantują najlepsze rezultaty na rynku.

Kup Climax Control  już dziś i pozbądź się rutyny z sypialni!